DeepCon’18 ve Teşekkürler…(Deep Learning Türkiye, BTK ve Havelsan)


Deep Learning Türkiye, BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) ve Havelsan tarafından ortak gerçekleştirilen, bir çok değerleri firmanın sponsor olduğu ve bir çok öğrenci topluluğunun gönüllü çalıştığı DeepCon’18 konferansı başarıyla tamamlandı. “Yapay Zeka Üreten Türkiye” sloganıyla 5-6 Ekim tarihlerinde Ankara’da yaklaşık 1600 kişinin katılımı ile gerçekleşen konferansın açılışında Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan’ın, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır’ın, Milli Eğitim Bakanı Danışmanı Doç. Dr. Hilmi Çolakoğlu’nun katılımları ve konuşmaları da oldukça değerliydi, bana göre devletin alana verdiği önemin net bir göstergesiydi.

IMG_2043

İlk günün sonunda moderatörlüğünü Sule Guner in yaptığı ve benim de Mehmet Erkek, Alper Basturk, Şebnem Özdemir ve Orçun Dayıbaş ile birlikte yer aldığım panel oldukça keyifli ve öğreticiydi.

d3d21004-966e-4683-9d47-1b102bd2a9a3-original

Katılım gösteren tüm değerli insanları tanımama ve bilgilerimi paylaşmama vesile olan başta Deep Learning Türkiye topluluğuna ve emeği geçen herkese teşekkürler…

Deniz Kılınç

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: